CC-9P-V247-Z1-B
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | CC-9P-V247-Z1-B |
| توضیحات: | IC MODULE ARM926EJ-S 150MHZ 25PK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 150MHz |
| سری | ConnectCore® |
| اندازه رم | - |
| اندازه فلاش | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | Board-to-Board (BTB) Socket - 160 |
| هسته پردازنده | ARM926EJ-S, NS9215 |
| اندازه/ابعاد | 1.97" x 1.97" (50mm x 50mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1