A09-HBSM-P5I
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | A09-HBSM-P5I |
| توضیحات: | RF ANT 900MHZ WHIP STR ML 7" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 2.1dBi |
| VSWR | - |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | RP-SMA Male |
| نوع آنتن | Whip, Straight |
| برنامه | - |
| ارتفاع (حداکثر) | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| محدوده فرکانسی | - |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 900MHz |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1