20-101-0889
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Board Computers (SBCs) |
| برگه داده ها: | 20-101-0889 |
| توضیحات: | COMPUTER SGL-BRD 44.2MHZ BL2600 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Single Board Computers (SBCs) |
| Usb | - |
| سرعت | 44.2MHz |
| سری | Wolf |
| اترنت | 10/100Mbps (1) |
| فاکتور فرم | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع خنک کننده | - |
| قدرت (وات) | 25W |
| خروجی های ویدئو | - |
| هسته پردازنده | Rabbit 3000 |
| ناظر تایمر | Yes |
| تعداد هسته | 1 |
| اندازه/ابعاد | 4.85" x 4.96" (123mm x 126mm) |
| خطوط دیجیتال I/O | 36 |
| RS-۲۳۲ (۴۲۲, ۴۸۵) | 5 |
| رابط ذخیره سازی | - |
| محل توسعه/اتوبوس | - |
| ورودی آنالوگ: خروجی | 8:4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 70°C |
| ظرفیت RAM/نصب شده | 512KB/512KB |
در انبار 29 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $312.00 | $305.76 | $299.64 |
حداقل: 1