20-101-0454
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | 20-101-0454 |
| توضیحات: | IC MOD RABBIT 2000 22.1MHZ 128KB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 22.1MHz |
| سری | RabbitCore® |
| اندازه رم | 128KB |
| اندازه فلاش | 256KB |
| قسمت وضعیت | Active |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | 2 IDC Headers 2x13 |
| هسته پردازنده | Rabbit 2000 |
| اندازه/ابعاد | 1.6" x 2.3" (41mm x 58mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 70°C |
در انبار 535 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $58.00 | $56.84 | $55.70 |
حداقل: 1