20-101-0085
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | 20-101-0085 |
| توضیحات: | IC MOD Z180 9.216MHZ 32KB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 9.216MHz |
| سری | CM7000 |
| اندازه رم | 32KB |
| اندازه فلاش | 128KB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | 40 Pin Header |
| هسته پردازنده | Z180 |
| اندازه/ابعاد | 1.8" x 2.05" (46mm x 52mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 70°C |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1