101-1007
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | 101-1007 |
| توضیحات: | IC MOD RABBIT 3000 25.8MHZ 256KB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 25.8MHz |
| سری | - |
| اندازه رم | 256KB |
| اندازه فلاش | 512KB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | IDC Header 2x25, 2x5, 1x3mm |
| هسته پردازنده | Rabbit 3000 |
| اندازه/ابعاد | 2.35" x 4" (60mm x 102mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 70°C |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1