101-0561
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | 101-0561 |
| توضیحات: | IC MOD RABBIT 3000 29.4MHZ 512KB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 29.4MHz |
| سری | RabbitCore® |
| اندازه رم | 512KB |
| اندازه فلاش | 512KB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | 2 IDC Headers 2x17 |
| هسته پردازنده | Rabbit 3000 |
| اندازه/ابعاد | 1.16" x 1.38" (29.5mm x 34.9mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1