101-0453
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | 101-0453 |
| توضیحات: | IC MOD RABBIT 2000 22.1MHZ 128KB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 22.1MHz |
| سری | RabbitCore® |
| اندازه رم | 128KB |
| اندازه فلاش | 256KB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | 2 IDC Headers 2x26 |
| هسته پردازنده | Rabbit 2000 |
| اندازه/ابعاد | 1.15" x 1.6" (29mm x 41mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1