6071212310F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | 6071212310F |
| توضیحات: | 7 MM GREEN PMI W GASKET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | LED |
| سری | 607 |
| فعلی | 15mA |
| رأی | Vf (Typ), If (Max) |
| ولتاژ | 2V |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 4.00mm Dia |
| رنگ لامپ | Green |
| رنگ لنز | - |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | - |
| شفافیت لنز | - |
| سبک ختم | - |
| طول موج-اوج | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP66, NEMA 4X |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | 50mcd |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.28" (7.11mm) |
در انبار 236 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.72 | $6.59 | $6.45 |
حداقل: 1