5680102133F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5680102133F |
| توضیحات: | LED CBI 3MM 4X1 GRN,RED,YLW,YLW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green (x 1), Red (x 1), Yellow (x 2) |
| سری | 568 |
| فعلی | 30mA Green, 30mA Red, 20mA Yellow |
| اندازه لنز | 5.30mm x 1.80mm |
| نوع لنز | - |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Rectangle with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 4 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 60° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V Green, 2V Red, 2.1V Yellow |
| طول موج-اوج | 565nm, 635nm, 585nm |
| امتیاز millicandela | 12.6mcd Green, 10mcd Red, 10mcd Yellow |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.99 | $1.95 | $1.91 |
حداقل: 1