5670111F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5670111F |
| توضیحات: | LED 2X4MM BI-LVL RD,RD TINT DIFF |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Red (x 2) |
| سری | 567 |
| فعلی | 20mA |
| اندازه لنز | 2.03mm Dia |
| نوع لنز | Diffused, Tinted |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 2 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 104° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V |
| طول موج-اوج | 635nm |
| امتیاز millicandela | 3.7mcd |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.97 | $0.95 | $0.93 |
حداقل: 1