5660406
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5660406 |
| توضیحات: | LED 2MM X 5MM RT ANGLE RED PCMNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Red |
| سری | 566 |
| فعلی | 20mA |
| اندازه لنز | 3mm, T-1 |
| نوع لنز | Diffused, Tinted |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 140° |
| رتبه ولتاژ | 2V |
| طول موج-اوج | 635nm |
| امتیاز millicandela | 7.4mcd |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1