5640200310F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5640200310F |
| توضیحات: | LED CBI 3MM 3X1 YLW/RED/X |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Red (x 1), Yellow (x 1), Blank (x 1) |
| سری | 564 |
| فعلی | 7mA Red, 30mA Yellow |
| اندازه لنز | 3mm, T-1 |
| نوع لنز | Diffused |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 3 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 60° |
| رتبه ولتاژ | 1.7V Red, 1.8V Yellow |
| طول موج-اوج | 635nm, 591nm |
| امتیاز millicandela | 1.6mcd Red, 5mcd Yellow |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.42 | $1.39 | $1.36 |
حداقل: 1