5613101050F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5613101050F |
| توضیحات: | LED CBI 5MM BICLR YLW/GRN 0.500" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green, Yellow |
| سری | 561 |
| فعلی | 20mA |
| اندازه لنز | - |
| نوع لنز | Diffused |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | 50° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V |
| طول موج-اوج | 565nm, 585nm |
| امتیاز millicandela | 8.7mcd |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.80 | $0.78 | $0.77 |
حداقل: 1