5530744F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5530744F |
| توضیحات: | LED 2HI 3MM YEL/GRN BICLR PC MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green, Yellow (x 2) |
| سری | 553 |
| فعلی | 20mA |
| اندازه لنز | 5mm, T-1 3/4 |
| نوع لنز | Diffused |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 2 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 80° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V |
| طول موج-اوج | 565nm, 585nm |
| امتیاز millicandela | 6.3mcd Green, 4.3mcd Yellow |
در انبار 981 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.97 | $2.91 | $2.85 |
حداقل: 1