5520232F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5520232F |
| توضیحات: | LED CBI 5MM BI-LVL YLW/GRN DIFF |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green (x 1 ), Yellow (x 1) |
| سری | 552 |
| فعلی | 25mA Green, 20mA Yellow |
| اندازه لنز | 3mm, T-1 |
| نوع لنز | Diffused |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 2 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 60° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V Green, 2V Yellow |
| طول موج-اوج | 563nm, 583nm |
| امتیاز millicandela | 10mcd Green, 8mcd Yellow |
در انبار 664 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.02 | $1.98 | $1.94 |
حداقل: 1