5500705
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5500705 |
| توضیحات: | LED 5MM 5V RT ANGLE GREEN PC MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green |
| سری | 550 |
| فعلی | 12mA |
| اندازه لنز | 3mm, T-1 |
| نوع لنز | Diffused |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 60° |
| رتبه ولتاژ | 5V |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 8mcd |