5219499F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | 5219499F |
| توضیحات: | LED RED DIFF RECT 2MMX5MM T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Red |
| سری | 521 |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 5.00mm x 2.00mm |
| بسته بندی | Bulk |
| رنگ لنز | - |
| سبک لنز | Rectangle with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 7.70mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | - |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | - |
| شفافیت لنز | Diffused |
| طول موج-اوج | - |
| امتیاز millicandela | 3.7mcd |
| طول موج-غالب | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Rectangular 2mmx5mm |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | - |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.22 | $0.22 | $0.21 |
حداقل: 1