82101
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 82101 |
| توضیحات: | DISPOSABLE ESD MAT 14X22 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Gray |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 1.17' (0.36m) |
| طول | 1.83' (0.56m) |
| سری | - |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Fiberboard |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 1 |