66322
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 66322 |
| توضیحات: | TABLE MAT RUBBER BLUE 3' X 2' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 3' (0.91m) |
| سری | STATFREE UC2™ |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | Ground Cord, Ground Snap Kit, Mat Cleaner |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.08" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $109.14 | $106.96 | $104.82 |
حداقل: 1