66301
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 66301 |
| توضیحات: | UC 2-LYR RBBR MAT SY BL .080''X1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Light |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 1.33' (0.41m) |
| طول | 2' (0.61m) |
| سری | Statfree UC™ |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.08" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تعداد لایه ها | 2 |