66174
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 66174 |
| توضیحات: | 24" X 36" KIT GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Green |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 3' (0.91m) |
| سری | Statfree B2™ |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | Ground Cord, Ground Snap |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $71.29 | $69.86 | $68.47 |
حداقل: 1