66122
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 66122 |
| توضیحات: | MAT RUBBER GREEN 36"X24' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Green |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 3' (0.91m) |
| طول | 24' (7.32m) |
| سری | Statfree T2™ |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench Runner |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |