63070
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Cords, Straps |
| برگه داده ها: | 63070 |
| توضیحات: | WRISTSTAP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Cords, Straps |
| اندازه | One Size |
| نوع | Wrist Strap with Cord |
| رنگ | Blue |
| سری | Silveron™ |
| ویژگی | Includes Alligator Clip Adapter |
| نوع بند ناف | Coiled |
| طول سیم | 6' (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته شدن تسمه | Clasp |
| مواد تسمه | Elastic Fabric |
| ختم طناب | 7mm Snap Socket, Banana Plug |
| ختم بند | 7mm Snap Stud |
| تعداد هادی | 1 |