35943
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fume, Smoke Extraction |
| برگه داده ها: | 35943 |
| توضیحات: | FUME ABSORBER BENCH TOP 220V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Fume, Smoke Extraction |
| نوع | Bench Top |
| سری | Menda® |
| وزن | 2 lbs (907.2 g) |
| ویژگی | - |
| شامل | Filter |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ ورودی | 220V |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1