16316
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 16316 |
| توضیحات: | ROLL TRUSTAT B80 VINYL 24X50' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Light |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | Trustat™ B80 |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.08" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 1 |