PMT-12V35W1AG
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | PMT-12V35W1AG |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 12V 35W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Enclosed |
| سری | PMT (35W) |
| ویژگی | Adjustable Output, Universal Input |
| مصوبات | CB, CCC, CE, cURus, TUV |
| بهره وری | 84% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 35W |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 3kV |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 2.92A |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.91 | $16.57 | $16.24 |
حداقل: 1