PE01S0509A
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | PE01S0509A |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 9V 1W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module |
| سری | PE01S/D (1W) |
| ویژگی | SCP |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 87% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Medical |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 1W |
| بسته بندی/مورد | 6-SIP Module, 4 Leads |
| ویژگی های کنترل | - |
| اندازه/ابعاد | 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 9V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 4.5V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 110mA |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.02 | $5.90 | $5.78 |
حداقل: 1