H48SC28016NNFH
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | H48SC28016NNFH |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 28V 448W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module, Digital |
| سری | H48SC28016 (450W) |
| ویژگی | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| بهره وری | 95% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 448W |
| بسته بندی/مورد | Half Brick |
| اندازه/ابعاد | 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 28V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1.5kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 75V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 36V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 16A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Half Brick |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $74.88 | $73.38 | $71.91 |
حداقل: 1