FFB1012EHE
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | FFB1012EHE |
| توضیحات: | FAN AXIAL 100X38MM 12VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 5000 RPM |
| نویز | 62.0 dB(A) |
| عرض | 38.00mm |
| سری | FFB |
| وزن | 0.772 lb (350.17 g) |
| جریان هوا | 143.1 CFM (4.01m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, CSA, UL, VDE |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 26.40W |
| محدوده ولتاژ | 7 ~ 12.6VDC |
| فشار استاتیک | 0.835 in H2O (208.0 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Plastic |
| مواد قاب | Plastic |
| اندازه/ابعاد | Square - 100mm L x 100mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 2.2A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1