EUB0424HD
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | EUB0424HD |
| توضیحات: | FAN AXIAL 40X20MM 24VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 7600 RPM |
| نویز | 28.5 dB(A) |
| عرض | 20.00mm |
| سری | EUB |
| وزن | 0.073 lb (33.11 g) |
| جریان هوا | 8.5 CFM (0.238m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, CSA, UL, VDE |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Superflo |
| قدرت (وات) | 1.44W |
| محدوده ولتاژ | 14 ~ 27.6VDC |
| فشار استاتیک | 0.303 in H2O (75.5 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| طول عمر @ دما. | 50000 Hrs @ 40°C |
| مواد تیغه | Plastic |
| مواد قاب | Plastic |
| اندازه/ابعاد | Square - 40mm L x 40mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.060A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.35 | $4.26 | $4.18 |
حداقل: 1