DRP012V015W1AY
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | DRP012V015W1AY |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 12V 15W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Enclosed |
| سری | CliQ (15W) |
| ویژگی | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| مصوبات | CB, cCSAus, CE, cULus, cURus, TUV |
| بهره وری | 84% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | DIN Rail |
| قدرت (وات) | 15W |
| ولتاژ ورودی | 85 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 3.96" L x 1.26" W x 3.94" H (100.6mm x 32.0mm x 100.0mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 4kV |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 80°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.25A |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.72 | $25.21 | $24.70 |
حداقل: 1