DPS-40AB-11 B
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | DPS-40AB-11 B |
| توضیحات: | AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Desktop (Class I) |
| سری | - |
| مصوبات | BSMI, CB, CCC, CE, cULus, GS, KC, NOM, PSE, RCM |
| بهره وری | Level VI |
| نوع ورودی | Cord (Sold Separately) |
| طول سیم | 47.2" (1.20m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | Positive Center |
| قدرت (وات) | 40W |
| کانکتور ورودی | IEC 320-C14 |
| منطقه مورد استفاده | International |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |
| اندازه/ابعاد | 4.53" L x 2.03" W x 1.20" H (115.0mm x 51.5mm x 30.5mm) |
| ولتاژ-خروجی | 12V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 3.33A |
| بدون مصرف برق بار | - |
در انبار 944 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.49 | $16.16 | $15.84 |
حداقل: 1