1-NPL/603-1341
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | 1-NPL/603-1341 |
| توضیحات: | FAN - 603-1341/WM2312TR/WM2001 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 3200 RPM |
| نویز | 48.0 dB(A) |
| عرض | 38.00mm |
| سری | AFB |
| وزن | 0.564 lb (255.83 g) |
| جریان هوا | 130.0 CFM (3.64m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial, Case Fan |
| ویژگی | Locked Rotor Sensor |
| مصوبات | CE, CSA, UL, VDE |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 3 Position Rectangular Connector |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 7.20W |
| محدوده ولتاژ | 4 ~ 13.2VDC |
| فشار استاتیک | 0.420 in H2O (104.6 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | 70000 Hrs @ 40°C |
| مواد تیغه | Plastic |
| مواد قاب | Plastic |
| اندازه/ابعاد | Square - 120mm L x 120mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.600A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.62 | $21.19 | $20.76 |
حداقل: 1