ECMA-L11875S3
| سازندگان: | Delta Electronics / Industrial Automation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motors - AC, DC |
| برگه داده ها: | ECMA-L11875S3 |
| توضیحات: | AC SERVO MOTOR, 7.5KW, 480VAC, M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics / Industrial Automation |
| دسته بندی محصولات | Motors - AC, DC |
| دور | 1500 RPM |
| نوع | AC Motor |
| سری | ECMA |
| ویژگی | Brake, Key, Oil Seal |
| تابع | Servomotor |
| مصوبات | CE, cURus |
| نوع موتور | Synchronous |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رمزگذار | Incremental |
| قدرت دارای امتیاز | 7.5kW |
| ولتاژ-دارای | 400VAC |
| شفت قطر | 1.654" (42.00mm) |
| اندازه/ابعاد | Square - 7.087" x 7.087" (180.00mm x 180.00mm) |
| سبک ختم | Cable with Connector |
| نسبت کاهش دنده | - |
| نصب فاصله سوراخ | 7.874" (200.00mm) |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| طول شفت و بلبرینگ | 4.449" (113.00mm) |
| گشتاور دارای امتیاز (oz-in/mNm) | 6761 / 47740 |
| گشتاور-حداکثر لحظه ای (oz-in/mNm) | 16903 / 119360 |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,879.10 | $2,821.52 | $2,765.09 |
حداقل: 1