0260
| سازندگان: | Davies Molding, LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 0260 |
| توضیحات: | ELECTRONIC COVER 6.81X5.28" BK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Davies Molding, LLC. |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | - |
| ارتفاع | 2.310" (58.67mm) |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Heat Resistant |
| مواد | Plastic, Phenolic |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 36.0in² (232cm²) |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 6.810" L x 5.280" W (172.97mm x 134.11mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.92 | $4.82 | $4.73 |
حداقل: 1