WB-USB-09SX-A
| سازندگان: | Datawave LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| برگه داده ها: | WB-USB-09SX-A |
| توضیحات: | 900 MHZ 1W POWER WIRELESS BRIDGE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Datawave LLC |
| دسته بندی محصولات | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| تابع | Transceiver, Bridge |
| فرکانس | 900MHz |
| رابط | USB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -113dBm |
| برنامه | General Purpose |
| قدرت خروجی | 1W |
| نرخ داده (حداکثر) | 115.2kbps |
| ولتاژ-تامین | 7V ~ 30V |
| مدولاسیون یا پروتکل | ISM |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1