2615/30-BK-100
| سازندگان: | Daburn Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| برگه داده ها: | 2615/30-BK-100 |
| توضیحات: | HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Daburn Electronics |
| دسته بندی محصولات | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | - |
| رأی | UL Style 3132 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Hook-Up |
| سیم سنج | 30 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Black |
| رشته هادی | 7/38 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C |
| قطر کت (عایق) | 0.043" (1.09mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Silicone Rubber |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.016" (0.41mm) |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $38.89 | $38.11 | $37.35 |
حداقل: 1