2475/18 CL-250
| سازندگان: | Daburn Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| برگه داده ها: | 2475/18 CL-250 |
| توضیحات: | HOOK-UP STRND 18AWG CLEAR 250' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Daburn Electronics |
| دسته بندی محصولات | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| طول | 250.0' (76.2m) |
| سری | MIL-W-22759, 2475 |
| رأی | - |
| ولتاژ | 30kV |
| ویژگی | High Voltage |
| نوع کابل | Hook-Up |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Clear |
| رشته هادی | 19/30 |
| مواد هادی | Copper, Silver Coated |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 200°C |
| قطر کت (عایق) | 0.130" (3.30mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.041" (1.04mm) |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,509.45 | $1,479.26 | $1,449.68 |
حداقل: 1