2420/40 BR-100
| سازندگان: | Daburn Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| برگه داده ها: | 2420/40 BR-100 |
| توضیحات: | TEST LEAD 40AWG 150V BROWN 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Daburn Electronics |
| دسته بندی محصولات | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | 2420 |
| رأی | - |
| ولتاژ | 150V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Test Lead |
| سیم سنج | 40 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Brown |
| رشته هادی | 10/50 |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| دمای عملیاتی | -150°C ~ 150°C |
| قطر کت (عایق) | 0.011" (0.28mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0035" (0.089mm) |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $65.40 | $64.09 | $62.81 |
حداقل: 1