2215/22GR-100
| سازندگان: | Daburn Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| برگه داده ها: | 2215/22GR-100 |
| توضیحات: | HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Daburn Electronics |
| دسته بندی محصولات | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | MIL-W-16878 Type C |
| رأی | UL Style 1430 |
| ولتاژ | 1000V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Hook-Up |
| سیم سنج | 22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Green |
| رشته هادی | 7/30 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| قطر کت (عایق) | 0.062" (1.57mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.016" (0.41mm) |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.33 | $32.66 | $32.01 |
حداقل: 1