FIT0474
| سازندگان: | DFRobot |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation, Development Board Enclosures |
| برگه داده ها: | FIT0474 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC CLEAR 3.74"LX2.99"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | DFRobot |
| دسته بندی محصولات | Evaluation, Development Board Enclosures |
| توجه داشته باشید | Evaluation, Development board not included with enclosure. |
| رنگ | Clear |
| طراحی | Hand Held |
| ارتفاع | 1.417" (35.99mm) |
| سری | LattePanda |
| وزن | 0.272 lb (123.38g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, Acrylic |
| بستر | LattePanda |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 11.2in² (72cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 3.740" L x 2.992" W (95.00mm x 76.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.73 | $7.58 | $7.42 |
حداقل: 1