DFR0245-G
| سازندگان: | DFRobot |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Meters |
| برگه داده ها: | DFR0245-G |
| توضیحات: | AMMETER 0-50A LED PANEL MOUNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | DFRobot |
| دسته بندی محصولات | Panel Meters |
| نوع | Current (Ammeter) |
| سری | - |
| وزن | 0.051 lb (23.13 g) |
| ویژگی | - |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | LED - Green Characters |
| نوع نصب | Panel Mount |
| محدوده اندازه گیری | 0 ~ 50A |
| ولتاژ-تامین | 4 ~ 30VDC |
| سبک ختم | Connector |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 45.50mm x 26.50mm |
| نمایش شخصیت-ارتفاع | - |
| تعداد نویسه ها در هر ردیف | 3 |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.42 | $7.27 | $7.13 |
حداقل: 1