TE092703-7
| سازندگان: | DB Unlimited |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| برگه داده ها: | TE092703-7 |
| توضیحات: | ELECTRO-MECHANICAL TRANSDUCER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | DB Unlimited |
| دسته بندی محصولات | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| سری | - |
| رأی | - |
| مدت زمان | - |
| مصوبات | CE |
| فرکانس | 2.731kHz |
| نوع ورودی | DC |
| فن آوری | Electromechanical |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| نوع نصب | Through Hole |
| مکان درگاه | Top |
| محدوده ولتاژ | 2 ~ 4V |
| حالت عامل | - |
| ولتاژ-دارای | 3V |
| جریان--عرضه | 70mA |
| مدار راننده | Transducer, Externally Driven |
| اندازه/ابعاد | 0.354" Dia (9.00mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.165" (4.20mm) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 70°C |
| سطح فشار صدا (SPL) | 82dB @ 3V, 10cm |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.94 | $0.92 | $0.90 |
حداقل: 1