S25FL256LDPBHV033
| سازندگان: | Cypress Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | USB Flash Drives |
| برگه داده ها: | S25FL256LDPBHV033 |
| توضیحات: | NOR Flash Nor |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Cypress Semiconductor |
| سرعت | 66 MHz |
| سری | S25FL256L |
| بسته بندی | Reel |
| اندازه حافظه | 256 Mbit |
| نوع حافظه | NOR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| نوع زمان بندی | Asynchronous |
| معماری | Floating Gate |
| تولید کننده | Cypress Semiconductor |
| نوع محصول | NOR Flash |
| نوع رابط | SPI |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-24 |
| دسته بندی محصولات | NOR Flash |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 100 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 2500 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 66 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 105 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.75 | $2.70 | $2.64 |
حداقل: 1