S25FL064LABNFI041
| سازندگان: | Cypress Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory |
| برگه داده ها: | S25FL064LABNFI041 |
| توضیحات: | IC FLASH 64M SPI 108MHZ 8USON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cypress Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | Memory |
| سری | FL-L |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | FLASH - NOR |
| اندازه حافظه | 64Mb (8M x 8) |
| نوع حافظه | Non-Volatile |
| قسمت وضعیت | Active |
| فرمت حافظه | FLASH |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-UDFN Exposed Pad |
| فرکانس ساعت | 108MHz |
| رابط حافظه | SPI - Quad I/O, QPI |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-USON (4x4) |
| نوشتن چرخه زمان--ورد ، صفحه | - |
در انبار 427 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.22 | $2.18 | $2.13 |
حداقل: 1