FM24CL04B-G
| سازندگان: | Cypress Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory |
| برگه داده ها: | FM24CL04B-G |
| توضیحات: | IC FRAM 4K I2C 1MHZ 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cypress Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | Memory |
| سری | F-RAM™ |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| زمان دسترسی | 550ns |
| اندازه حافظه | 4Kb (512 x 8) |
| نوع حافظه | Non-Volatile |
| قسمت وضعیت | Active |
| فرمت حافظه | FRAM |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| فرکانس ساعت | 1MHz |
| شماره قسمت پایه | FM24CL04 |
| رابط حافظه | I²C |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| نوشتن چرخه زمان--ورد ، صفحه | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.94 | $1.90 | $1.86 |
حداقل: 1