CY7B9945V-2AXI
| سازندگان: | Cypress Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | CY7B9945V-2AXI |
| توضیحات: | IC CLK BUFF 11OUT 200MHZ 52LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cypress Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes |
| نوع | Clock Buffer, Fanout Distribution |
| ورودی | LVPECL, LVTTL |
| خروجی | LVTTL |
| سری | RoboClock™ |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Last Time Buy |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 52-LQFP |
| فرکانس حداکثر | 200MHz |
| شماره قسمت پایه | CY7B9945 |
| ولتاژ-تامین | 2.97V ~ 3.63V |
| تقسیم/ضرب | Yes/Yes |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 4:10 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 52-TQFP (10x10) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/No |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1