CY2077FZXIT
| سازندگان: | Cypress Semiconductor Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | CY2077FZXIT |
| توضیحات: | IC CLOCK GEN PROG 8-TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cypress Semiconductor Corp |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes |
| نوع | Clock Generator |
| ورودی | Clock, Crystal |
| خروجی | CMOS, TTL |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 100MHz, 133MHz |
| شماره قسمت پایه | CY2077 |
| ولتاژ-تامین | 3.3V, 5V |
| تقسیم/ضرب | Yes/Yes |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-TSSOP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1