TSF86H100D
| سازندگان: | Cynergy 3 |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Float, Level Sensors |
| برگه داده ها: | TSF86H100D |
| توضیحات: | THERMISTOR FLOAT SWITCH PPS 1A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cynergy 3 |
| دسته بندی محصولات | Float, Level Sensors |
| نوع | Liquid, Temperature |
| سری | TSF80 |
| فعلی | 1A |
| نوع خروجی | Switch (Single Float) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Male 1/2" (12.7mm) NPT |
| رتبه ولتاژ | 300VAC, 300VDC |
| پیکربندی خروجی | SPST-NC/NO |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 120°C |
| تغییر سطح در واقع | 0.354", 0.945" (9mm, 24mm) |
| مواد مسکن & منشور | Polyphenylene Sulphide (PPS) |
| حداقل وزن مخصوص مایع | 0.85 |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $31.13 | $30.51 | $29.90 |
حداقل: 1